SFBLC5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLC5000331MC0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFBLC5000331MC0
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
Datasheety: SFBLC5000331MC0.pdf
  • Zpráva
Specifikace SFBLC5000331MC0
Part Number SFBLC5000331MC0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8200 pcs Datový list SFBLC5000331MC0.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Velikost závitu M4x0.7 teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Série SFBL
hodnocení - Paket / krabice Axial, Bushing
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Průchozí útlum 13dB @ 100MHz
Výška (Max) - Detailní popis 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - Aktuální 10A
kapacitní 330pF