SFBCP2000942ZX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCP2000942ZX0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SFBCP2000942ZX0
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP FEEDTHRU 9400PF 200V AXIAL
Datasheety: SFBCP2000942ZX0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace SFBCP2000942ZX0
Part Number SFBCP2000942ZX0 Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP FEEDTHRU 9400PF 200V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2691 pcs Datový list SFBCP2000942ZX0.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance -20%, +80%
Velikost závitu 8-32 teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Série SFBC
hodnocení - Paket / krabice Axial, Bushing
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Průchozí útlum -
Výška (Max) - Detailní popis 9400pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
DC odpor (DCR) (Max) - Aktuální 10A
kapacitní 9400pF