2225Y5K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5K00331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y5K00331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 5KV X7R 2225
Datasheety: 1.2225Y5K00331MXT.pdf2.2225Y5K00331MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y5K00331MXT
Part Number 2225Y5K00331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 5KV X7R 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70573 pcs Datový list 1.2225Y5K00331MXT.pdf2.2225Y5K00331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 5000V (5kV) Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace Boardflex Sensitive