2225Y5000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5000100GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2225Y5000100GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2225
Datasheety: 1.2225Y5000100GCT.pdf2.2225Y5000100GCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2225Y5000100GCT
Part Number 2225Y5000100GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 2225 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24358 pcs Datový list 1.2225Y5000100GCT.pdf2.2225Y5000100GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2225 (5763 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace Boardflex Sensitive