2220Y1000100GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220Y1000100GFR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220
Datasheety: 2220Y1000100GFR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2220Y1000100GFR
Part Number 2220Y1000100GFR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 19723 pcs Datový list 2220Y1000100GFR.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance 10pF Tloušťka (Max) C0G, NP0
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Série FlexiCap™ Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlněný proud - nízká frekvence High Reliability, Boardflex Sensitive hodnocení -
Polarizace 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Výrobní číslo výrobce 2220Y1000100GFR
Lead Style 0.098" (2.50mm) Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature Poruchovost -
Rozšířený popis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) ESR (Equivalent Resistance Series) ±2%
Popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 2220