2220J5K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J5K00331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2220J5K00331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 5KV X7R 2220
Datasheety: 1.2220J5K00331MXT.pdf2.2220J5K00331MXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 2220J5K00331MXT
Part Number 2220J5K00331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 5KV X7R 2220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78113 pcs Datový list 1.2220J5K00331MXT.pdf2.2220J5K00331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 5000V (5kV) Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2220 (5750 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace General Purpose