2211JA250100GCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250100GCTSP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2211JA250100GCTSP
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
Datasheety: 2211JA250100GCTSP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2211JA250100GCTSP
Part Number 2211JA250100GCTSP Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 39919 pcs Datový list 2211JA250100GCTSP.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.100" (2.54mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Série -
hodnocení X1, Y2 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2211 (5728 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace Safety