1825Y2K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2K00331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1825Y2K00331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 2KV X7R 1825
Datasheety: 1.1825Y2K00331MXT.pdf2.1825Y2K00331MXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1825Y2K00331MXT
Part Number 1825Y2K00331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 2KV X7R 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55927 pcs Datový list 1.1825Y2K00331MXT.pdf2.1825Y2K00331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2000V (2kV) Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1825 (4564 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace Boardflex Sensitive