1825J0250100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J0250100GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1825J0250100GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1825
Datasheety: 1.1825J0250100GCT.pdf2.1825J0250100GCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1825J0250100GCT
Part Number 1825J0250100GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1825 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26967 pcs Datový list 1.1825J0250100GCT.pdf2.1825J0250100GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1825 (4564 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace General Purpose