1812Y2000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000100GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812Y2000100GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1.1812Y2000100GCT.pdf2.1812Y2000100GCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812Y2000100GCT
Part Number 1812Y2000100GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65784 pcs Datový list 1.1812Y2000100GCT.pdf2.1812Y2000100GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace Boardflex Sensitive