1812J2K50331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2K50331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812J2K50331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 2.5KV X7R 1812
Datasheety: 1.1812J2K50331MXT.pdf2.1812J2K50331MXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812J2K50331MXT
Part Number 1812J2K50331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 2.5KV X7R 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85211 pcs Datový list 1.1812J2K50331MXT.pdf2.1812J2K50331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 2500V (2.5kV) Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace General Purpose