1812J2000100GAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000100GAR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812J2000100GAR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812
Datasheety: 1812J2000100GAR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812J2000100GAR
Part Number 1812J2000100GAR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 54122 pcs Datový list 1812J2000100GAR.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.098" (2.50mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Série -
hodnocení AEC-Q200 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1812 (4532 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace Automotive