1808YA250100GCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250100GCRSP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808YA250100GCRSP
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1808YA250100GCRSP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1808YA250100GCRSP
Part Number 1808YA250100GCRSP Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74114 pcs Datový list 1808YA250100GCRSP.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení X2 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination, High Voltage
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace Safety, Boardflex Sensitive