1808Y5000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000100GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808Y5000100GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1808
Datasheety: 1.1808Y5000100GCT.pdf2.1808Y5000100GCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1808Y5000100GCT
Part Number 1808Y5000100GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 66654 pcs Datový list 1.1808Y5000100GCT.pdf2.1808Y5000100GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace Boardflex Sensitive