1808J4K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J4K00331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1808J4K00331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 4KV X7R 1808
Datasheety: 1.1808J4K00331MXT.pdf2.1808J4K00331MXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1808J4K00331MXT
Part Number 1808J4K00331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 4KV X7R 1808 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 132288 pcs Datový list 1.1808J4K00331MXT.pdf2.1808J4K00331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 4000V (4kV) Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1808 (4520 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace General Purpose