1210Y6300331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y6300331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210Y6300331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 630V X7R 1210
Datasheety: 1.1210Y6300331MXT.pdf2.1210Y6300331MXT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210Y6300331MXT
Part Number 1210Y6300331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 630V X7R 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 148448 pcs Datový list 1.1210Y6300331MXT.pdf2.1210Y6300331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 630V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace Boardflex Sensitive