1210J0100104FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J0100104FCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210J0100104FCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 1210
Datasheety: 1.1210J0100104FCT.pdf2.1210J0100104FCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210J0100104FCT
Part Number 1210J0100104FCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 0.1UF 10V C0G/NP0 1210 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 32607 pcs Datový list 1.1210J0100104FCT.pdf2.1210J0100104FCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.079" (2.00mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 0.1µF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
kapacitní 0.1µF Aplikace General Purpose