1206Y5000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y5000100GFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y5000100GFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206
Datasheety: 1206Y5000100GFT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1206Y5000100GFT
Part Number 1206Y5000100GFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 106347 pcs Datový list 1206Y5000100GFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination, High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace High Reliability, Boardflex Sensitive