1206Y1K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y1K00331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206Y1K00331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 1KV X7R 1206
Datasheety: 1.1206Y1K00331MXT.pdf2.1206Y1K00331MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206Y1K00331MXT
Part Number 1206Y1K00331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 1KV X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 290414 pcs Datový list 1.1206Y1K00331MXT.pdf2.1206Y1K00331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 1000V (1kV) Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace Boardflex Sensitive