1111J2000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J2000100GQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1111J2000100GQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1111
Datasheety: 1111J2000100GQT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1111J2000100GQT
Part Number 1111J2000100GQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60105 pcs Datový list 1111J2000100GQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1111 (2828 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Q, Low Loss
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace General Purpose