1111J1000100GQT
Knowles SyferKnowles Syfer
1111J1000100GQT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1111J1000100GQT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1111
Datasheety: 1111J1000100GQT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1111J1000100GQT
Part Number 1111J1000100GQT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1111 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59132 pcs Datový list 1111J1000100GQT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.070" (1.78mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1111 (2828 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Q, Low Loss
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1111J1000101JQT
1111J1000101JQT
Výrobci: Knowles Syfer
Popis: CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 1111
Na skladě: 57869 pcs
Stažení: 1111J1000101JQT.pdf
RFQ
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN RECEPT 30POS .050X.100 IDC
Na skladě: 13178 pcs
Stažení: 111196-7.pdf
RFQ
1111J1000101FQT
1111J1000101FQT
Výrobci: Knowles Syfer
Stažení: 1111J1000101FQT.pdf
Popis: CONN RECEPT 34POS .050X.100 IDC
Stažení: 111196-8.pdf
Popis: CONN RECEPT 26POS .050X.100 IDC