0805Y5000100GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y5000100GAT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805Y5000100GAT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805
Datasheety: 0805Y5000100GAT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805Y5000100GAT
Part Number 0805Y5000100GAT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 160471 pcs Datový list 0805Y5000100GAT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série FlexiCap™
hodnocení AEC-Q200 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace Automotive, Boardflex Sensitive