0805J5000100GFT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J5000100GFT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805J5000100GFT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805
Datasheety: 0805J5000100GFT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805J5000100GFT
Part Number 0805J5000100GFT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 148214 pcs Datový list 0805J5000100GFT.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace High Reliability