0603Y2000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603Y2000100GCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603Y2000100GCT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
Datasheety: 1.0603Y2000100GCT.pdf2.0603Y2000100GCT.pdf
  • Zpráva
Specifikace 0603Y2000100GCT
Part Number 0603Y2000100GCT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 195739 pcs Datový list 1.0603Y2000100GCT.pdf2.0603Y2000100GCT.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±2%
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination, High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapacitní 10pF Aplikace High Reliability, Boardflex Sensitive