0603J0500331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0500331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603J0500331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 50V X7R 0603
Datasheety: 1.0603J0500331MXT.pdf2.0603J0500331MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
8000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0603J0500331MXT
Part Number 0603J0500331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 488352 pcs Datový list 1.0603J0500331MXT.pdf2.0603J0500331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace General Purpose