0603J0160331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0160331MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603J0160331MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 16V X7R 0603
Datasheety: 0603J0160331MDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
32000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0603J0160331MDR
Part Number 0603J0160331MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 16V X7R 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 357162 pcs Datový list 0603J0160331MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.032" (0.80mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace High Reliability