KSSK125-1
Klein ToolsKlein Tools
KSSK125-1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KSSK125-1
Výrobce / značka: Klein Tools
Popis produktu OFFSET FLEXIBLE-EYE PULLING GRIP
Datasheety: KSSK125-1.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Stav zásob 980 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace KSSK125-1
Part Number KSSK125-1 Výrobce Klein Tools
Popis OFFSET FLEXIBLE-EYE PULLING GRIP Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 980 pcs Datový list KSSK125-1.pdf
Typ Pulling Grip Styl Medium Duty
Série - Ostatní jména 0-9264447521-4
mesh Type Closed mesh Délka 16"
Materiál Steel, Galvanized Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Not applicable / Not applicable Typ Eye Offset
Detailní popis Pulling Grip Medium Duty Offset 16" Průměr kabelu 1.25" ~ 1.49" (31.7mm ~ 37.8mm)