T491B686M006AS
KEMETKEMET
T491B686M006AS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: T491B686M006AS
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411
Datasheety: T491B686M006AS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace T491B686M006AS
Part Number T491B686M006AS Výrobce KEMET
Popis CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1411 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5057 pcs Datový list T491B686M006AS.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Typ Molded
Tolerance ±20% Velikost / Rozměry 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Série T491 Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 1411 (3528 Metric) Ostatní jména 399-3001-1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobce Size Code B
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.083" (2.10mm)
Funkce General Purpose Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 900 mOhm Detailní popis 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm
kapacitní 68µF