SU10VFC-R04250
KEMETKEMET
SU10VFC-R04250 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SU10VFC-R04250
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CMC 25MH 400MA 2LN TH
Datasheety: SU10VFC-R04250.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SU10VFC-R04250
Part Number SU10VFC-R04250 Výrobce KEMET
Popis CMC 25MH 400MA 2LN TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 143143 pcs Datový list SU10VFC-R04250.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.610" W (18.00mm x 15.50mm) Série SU
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Vertical, 4 PC Pin Ostatní jména 399-10621
Provozní teplota -25°C ~ 120°C Počet řádků 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnost @ Frekvence 25mH @ 1kHz Výška (Max) 0.591" (15.00mm)
Typ filtru Power Line Funkce -
Detailní popis 25mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.8 Ohm DC odpor (DCR) (Max) 2.8 Ohm
Karta Tloušťka (mm) 400mA schválení -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SU10VFC-R03370
SU10VFC-R03370
Výrobci: KEMET
Popis: CMC 37MH 300MA 2LN TH
Na skladě: 116599 pcs
Stažení: SU10VFC-R03370.pdf
RFQ
Výrobci: KEMET
Popis: CMC 14MH 500MA 2LN TH