L0806B330JSWST
KEMETKEMET
L0806B330JSWST Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L0806B330JSWST
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu INDUCTORSIGNAL LINE 0806 33H 5%
Datasheety: L0806B330JSWST.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace L0806B330JSWST
Part Number L0806B330JSWST Výrobce KEMET
Popis INDUCTORSIGNAL LINE 0806 33H 5% Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 422731 pcs Datový list L0806B330JSWST.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 0806 (2016 Metric) Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
stínění Unshielded Série L-SWS
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Original-Reel® Paket / krabice 0806 (2016 Metric)
Ostatní jména 399-17755-6 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.52MHz
indukčnost 33µH Výška - Sedící (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekvence - Self Resonant 15MHz Funkce -
Detailní popis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 125mA 3.6 Ohm 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm
Jmenovitá hodnota proudu 125mA Proud - Saturace -