HT14DN102JC
KEMETKEMET
KEMET
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: HT14DN102JC
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL
Datasheety: HT14DN102JC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace HT14DN102JC
Part Number HT14DN102JC Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1000PF 200V NP0 AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4731 pcs Datový list HT14DN102JC.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.155" Dia x 0.400" L (3.94mm x 10.16mm) Série HT
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce High Temperature Poruchovost -
Detailní popis 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial kapacitní 1000pF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
HT1520800000G
HT1520800000G
Výrobci: Anytek (Amphenol Anytek)
Popis: 750 TB SPRING CLAMP 45D
Na skladě: 35969 pcs
Stažení: HT1520800000G.pdf
RFQ
HT14G A0G
HT14G A0G
Výrobci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Popis: DIODE GEN PURP 300V 1A TS-1