FLLD4160ATHT7
KEMETKEMET
FLLD4160ATHT7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FLLD4160ATHT7
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu LINE FILTER 160A CHASS MNT
Datasheety: FLLD4160ATHT7.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 203 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 203 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace FLLD4160ATHT7
Part Number FLLD4160ATHT7 Výrobce KEMET
Popis LINE FILTER 160A CHASS MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 203 pcs Datový list FLLD4160ATHT7.pdf
Napětí - jmenovité napětí DC - Napájecí napětí - jmenovitá AC (fáze do fáze) 530V
Napájecí napětí - jmenovitá AC (fáze k zemi / neutrál) 305V Napájecí napětí - jmenovitý proud -
styl koncovky Terminal Block Série FLLD3
Ostatní jména 399-14783 Provozní teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Výrobní standardní doba výroby 52 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnost -
Frekvence - Provoz 50/60Hz Typ filtru Three Phase (Wye)
Aktuální 160A Konfigurace Single Stage