FLLD3130AMHT6
KEMETKEMET
FLLD3130AMHT6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FLLD3130AMHT6
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu LINE FILTER 130A CHASS MNT
Datasheety: FLLD3130AMHT6.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 262 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace FLLD3130AMHT6
Part Number FLLD3130AMHT6 Výrobce KEMET
Popis LINE FILTER 130A CHASS MNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 262 pcs Datový list FLLD3130AMHT6.pdf
Napětí - jmenovité napětí DC - Napájecí napětí - jmenovitá AC (fáze do fáze) 530V
Napájecí napětí - jmenovitá AC (fáze k zemi / neutrál) 305V Napájecí napětí - jmenovitý proud -
styl koncovky Terminal Block Série FLLD3
Ostatní jména 399-14774 Provozní teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnost -
Frekvence - Provoz 50/60Hz Typ filtru Three Phase (Delta)
Aktuální 130A Konfigurace Single Stage