CCR06CG103JR
KEMETKEMET
CCR06CG103JR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CCR06CG103JR
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 10000PF 50V 5% RADIAL
Datasheety: CCR06CG103JR.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace CCR06CG103JR
Part Number CCR06CG103JR Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10000PF 50V 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 13639 pcs Datový list CCR06CG103JR.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Série Military, MIL-PRF-20/36, CCR06
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména 1001-2282
1001-2282-MIL
C062G103J5G5CR7314
CCR06CG103JR7314
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 54 Weeks
Lead Style Straight Rozestup vývodù 0.200" (5.08mm)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.300" (7.62mm)
Funkce - Poruchovost R (0.01%)
Detailní popis 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapacitní 10000pF