C321C162J3G5TA
KEMETKEMET
C321C162J3G5TA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C321C162J3G5TA
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 5%
Datasheety: C321C162J3G5TA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace C321C162J3G5TA
Part Number C321C162J3G5TA Výrobce KEMET
Popis CAP CER RAD 1.6NF 25V C0G 5% Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 530379 pcs Datový list C321C162J3G5TA.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Série Goldmax, 300
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads Rozestup vývodù 0.250" (6.35mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.260" (6.60mm)
Funkce Low ESL Poruchovost -
Detailní popis 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapacitní 1600pF