C320C162J3G5TA
KEMETKEMET
C320C162J3G5TA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C320C162J3G5TA
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL
Datasheety: C320C162J3G5TA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace C320C162J3G5TA
Part Number C320C162J3G5TA Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 520690 pcs Datový list C320C162J3G5TA.pdf
Napìtí - AC - Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance 1600pF Tloušťka (Max) C0G, NP0
Povrchová montáž Land Velikost 0.100" (2.54mm) Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Série Goldmax, 300 Zvlněný proud - nízká frekvence Bypass, Decoupling
hodnocení - Polarizace Radial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Výrobní číslo výrobce C320C162J3G5TA Lead Style -
Výška - Sedící (Max) 0.290" (7.36mm) Funkce Low ESL
Poruchovost Straight Rozšířený popis 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Equivalent Resistance Series) ±5% Popis CAP CER 1600PF 25V C0G RADIAL