C318C162J2G5TA
KEMETKEMET
C318C162J2G5TA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: C318C162J2G5TA
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD
Datasheety: C318C162J2G5TA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace C318C162J2G5TA
Part Number C318C162J2G5TA Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1600PF 200V C0G/NP0 RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 371372 pcs Datový list C318C162J2G5TA.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) - teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Série Goldmax, 300
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Rozestup vývodù 0.200" (5.08mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.235" (5.97mm)
Funkce Low ESL Poruchovost -
Detailní popis 1600pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapacitní 1600pF