ALS71P474NJ025
KEMETKEMET
ALS71P474NJ025 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALS71P474NJ025
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Datasheety: ALS71P474NJ025.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
48 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALS71P474NJ025
Part Number ALS71P474NJ025 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2085 pcs Datový list ALS71P474NJ025.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.031" Dia (77.00mm)
Série ALS71 Ripple Current @ Low Frequency 28.8A @ 100Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 29.4A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 9 mOhms Výška - Sedící (Max) 4.606" (117.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 9 mOhm @ 100Hz Detailní popis 470000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
kapacitní 470000µF Aplikace General Purpose