ALA7DF511DF500
KEMETKEMET
ALA7DF511DF500 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ALA7DF511DF500
Výrobce / značka: KEMET
Popis produktu ALU SNAP IN 510UF 500V
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace ALA7DF511DF500
Part Number ALA7DF511DF500 Výrobce KEMET
Popis ALU SNAP IN 510UF 500V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11374 pcs Datový list
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2.37A @ 100Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.91A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Životnost @ Temp. -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 190.8 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 489.8 mOhm @ 100Hz Detailní popis 510µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 489.8 mOhm @ 100Hz
kapacitní 510µF Aplikace Automotive