KSW28BLK-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW28BLK-0100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KSW28BLK-0100
Výrobce / značka: Jonard Tools
Popis produktu WIRE 28AWG BLACK 100 FT CSW
Datasheety: 1.KSW28BLK-0100.pdf2.KSW28BLK-0100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace KSW28BLK-0100
Part Number KSW28BLK-0100 Výrobce Jonard Tools
Popis WIRE 28AWG BLACK 100 FT CSW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3987 pcs Datový list 1.KSW28BLK-0100.pdf2.KSW28BLK-0100.pdf
Wire Gauge 28 AWG Série KSW
hodnocení UL Style 1423 Obal Roll
Ostatní jména K751
KSW28BLK-0100-ND
Provozní teplota -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Délka 100' (30.5m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
bunda Color Black Bunda (izolace) Tloušťka -
Bunda (izolace) Materiál Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Bunda (izolace) Průměr 0.024" (0.61mm)
Funkce - Detailní popis Wire Wrap 28 AWG Black Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m)
Opláštění vodičů Silver Materiál vodiče Copper, Bare
dirigent Průměr 0.013" (0.32mm)