ASYMSYM16K305
JSTJST
ASYMSYM16K305 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASYMSYM16K305
Výrobce / značka: JST
Popis produktu JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 12"
Datasheety: 1.ASYMSYM16K305.pdf2.ASYMSYM16K305.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASYMSYM16K305
Part Number ASYMSYM16K305 Výrobce JST
Popis JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 12" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 125802 pcs Datový list 1.ASYMSYM16K305.pdf2.ASYMSYM16K305.pdf
Wire Gauge 16 AWG Série -
Ostatní jména 455-3199 Počet řádků 1
Počet vodičů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Délka 12.0" (304.8mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)