ASPSISPSM16K305
JSTJST
JST
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASPSISPSM16K305
Výrobce / značka: JST
Datasheety: ASPSISPSM16K305.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASPSISPSM16K305
Part Number ASPSISPSM16K305 Výrobce JST
Dostupné množství 103605 pcs Datový list ASPSISPSM16K305.pdf
Wire Gauge 16 AWG Série PSI
Počet řádků 1 Počet vodičů 1
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Délka 12.0" (304.8mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm)