ASEHSEH22K305
JSTJST
ASEHSEH22K305 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ASEHSEH22K305
Výrobce / značka: JST
Popis produktu JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 12"
Datasheety: ASEHSEH22K305.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ASEHSEH22K305
Part Number ASEHSEH22K305 Výrobce JST
Popis JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 12" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 288558 pcs Datový list ASEHSEH22K305.pdf
Wire Gauge 22 AWG Série EH
Ostatní jména 455-3104 Počet řádků 1
Počet vodičů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Délka 12.0" (304.8mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)