APALPA22K152
JSTJST
APALPA22K152 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APALPA22K152
Výrobce / značka: JST
Popis produktu SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 6"
Datasheety: APALPA22K152.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace APALPA22K152
Part Number APALPA22K152 Výrobce JST
Popis SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 6" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 287728 pcs Datový list APALPA22K152.pdf
Wire Gauge 22 AWG Série PA
Ostatní jména 455-3091 Počet řádků 1
Počet vodičů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Délka 6.00" (152.40mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 6.00" (152.40mm)