W24-ASMA-M
Inventek SystemsInventek Systems
W24-ASMA-M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: W24-ASMA-M
Výrobce / značka: Inventek Systems
Popis produktu RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Datasheety: W24-ASMA-M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace W24-ASMA-M
Part Number W24-ASMA-M Výrobce Inventek Systems
Popis RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29814 pcs Datový list W24-ASMA-M.pdf
PSV 1.5 Ukončení Connector, SMA Male
Série - Return Loss -17dBi
Power - Max 50W Obal Bulk
Ostatní jména 1475-1024 Počet pásem 1
Typ montáže Connector Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutí - Výška (Max) 2.598" (66.00mm)
Získat 2.15dBi Frekvenční rozsah 2.4GHz ~ 2.5GHz
Frekvenční skupina UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvence (střed / pásmo) 2.4GHz
Funkce - Detailní popis 2.4GHz WLAN Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 2.15dBi Connector, SMA Male Connector Mount