X9C102PIZ
IntersilIntersil
X9C102PIZ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: X9C102PIZ
Výrobce / značka: Intersil
Popis produktu IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-DIP
Datasheety: X9C102PIZ.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace X9C102PIZ
Part Number X9C102PIZ Výrobce Intersil
Popis IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30151 pcs Datový list X9C102PIZ.pdf
Napětí - Supply 5V Tolerance ±20%
Teplotní koeficient (typ) ±600 ppm/°C Kužel Linear
Dodavatel zařízení Package 8-PDIP Série XDCP™
Odolnost - stěrače (Ohmy) (typ) 40 Odpor (Ohm) 1k
Obal Tube Paket / krabice 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet odboček 100
Počet okruhů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Typ paměti Non-Volatile Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní Up/Down (U/D, INC, CS)
Funkce - Detailní popis Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP