CS82C55AZ96
IntersilIntersil
Intersil
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CS82C55AZ96
Výrobce / značka: Intersil
Popis produktu IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
Datasheety: CS82C55AZ96.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CS82C55AZ96
Part Number CS82C55AZ96 Výrobce Intersil
Popis IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14391 pcs Datový list CS82C55AZ96.pdf
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 44-PLCC (16.58x16.58)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 44-LCC (J-Lead) Typ výstupu Open Drain
Ostatní jména CS82C55AZ96TR Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Počet I / O 24 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant přerušení Výstup No
Rozhraní Parallel Funkce -
Detailní popis I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58) Proud - Výstupní zdroj / Sink 2.5mA
Číslo základní části 82C55A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
CS82C59A
CS82C59A
Výrobci: Intersil
Popis: IC INTERRUPTER CMOS 8MHZ 28-PLCC