CS82C54-12
IntersilIntersil
CS82C54-12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CS82C54-12
Výrobce / značka: Intersil
Popis produktu IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC
Datasheety: CS82C54-12.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace CS82C54-12
Part Number CS82C54-12 Výrobce Intersil
Popis IC OSC PROG TIMER 12MHZ 28PLCC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5575 pcs Datový list CS82C54-12.pdf
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Typ Programmable Timer
Dodavatel zařízení Package 28-PLCC (11.51x11.51) Série -
Obal Tube Paket / krabice 28-LCC (J-Lead)
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Frekvence 12MHz Detailní popis Programmable Timer IC 12MHz 28-PLCC (11.51x11.51)
Proud - Supply 10mA Počítat -