EP3SL110F1152C4
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
EP3SL110F1152C4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: EP3SL110F1152C4
Výrobce / značka: Intel® FPGAs
Popis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Datasheety: 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 51 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
24 pcs
  • Zpráva
Specifikace EP3SL110F1152C4
Part Number EP3SL110F1152C4 Výrobce Intel® FPGAs
Popis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51 pcs Datový list 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
Napětí - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Celkem RAM Bits 4992000
Dodavatel zařízení Package 1152-FBGA (35x35) Série Stratix® III L
Paket / krabice 1152-BBGA, FCBGA Provozní teplota 0°C ~ 85°C (TJ)