IXFX21N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFX21N100F Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IXFX21N100F
Výrobce / značka: IXYS RF
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 21A PLUS247-3
Datasheety: IXFX21N100F.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Zpráva
Specifikace IXFX21N100F
Part Number IXFX21N100F Výrobce IXYS RF
Popis MOSFET N-CH 1000V 21A PLUS247-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5084 pcs Datový list IXFX21N100F.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package PLUS247™-3
Série HiPerRF™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 10.5A, 10V
Ztráta energie (Max) 500W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-247-3 Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 1000V